درباره ما

درباره مجموعه سنگ سینا

دوستان و همکاران عزیز سخنی کوتاه درباب مجموعه گروه اجرایی سنگ سینا، این مجموعه با تلاش بسیار و سالها کوشش در کسب مهارت و اجرای تمامی پلان های سنگ و پیاده سازی طرحها، در پروژه های بسیار در شهر مقدس مشهد اجرا نموده ، وحال بارویکرد تازه در حوزه صنعت ساختمان سازی و گردآوری بهترین اساتید در حوزه سنگ نموده است. این مجموعه با تلاش های فراوان سعی در جلب رضایت مهندسین و کارفرمایان نموده است. در سالهای گذشته خود بنده و اساتید این گروه بارها به مشکلاتی روبه رو می‌شدیم در اجرای پروژهای متعدد از قبیل طراحی به تناسب پروژه، مشکلات درحین کار ازنصب سازه رابیتس و نقشه اجرایی، همخوانی نداشتن رنگ و سورت سنگ، کم کیفیت سنگ ها در حین کار و این چنین موضوعاتی ما را واداشت با گرد آوری طراحان ورابیتس بند های زبردست و کار بلد را باخود همراه سازیم

خدمات سنگ سینا

اجرا و پیاده سازی

اجرا و پیاده سازی

مجموعه سنگ سینا با سالها تجربه و کسب مهارت اجرا کننده انواع پلان ها و طرح های سنگ دارای پروژه های زیاد در سطح شهر مشهد میباشد.

بیشتر بخوانید
تامین کالا

تامین کالا

در اجرا و پیاده سازی پروژه ها مشکلات زیادی گریبان گیر مجری پروژه ها میباشد از قبیل کیفیت کم سنگ ها ، همخوانی نداشتن رنگ و سورت سنگ ها و این قبیل موارد از همین رو مجموعه سنگ سینا با پشتوانه همکاری با تامین کنندگان متخصص و مجرب در حوزه سنگ، تامین سنگ های پروژه های شما را برعهده خواهد گرفت.

بیشتر بخوانید
مشاوره و اجرای رابیتس

مشاوره و اجرای رابیتس

یکی از مهمترین کارهای لازم برای پیاده سازی بی نقص سنگ نما اجرای درست و اصولی رابیتس است که ما در مجموعه سنگ سینا در تمامی مراحل اجرای رابیتس بندی راهنما و مشاور شما خواهیم بود تا پروژه ای بینظیر پیاده سازی شود.

بیشتر بخوانید
اسکوپ سنگ

اسکوپ سنگ

اسکوپ معمول که سالهاست مورد قبول بوده، همون سیم رابیتس هست درصورتی که درست و بصورت اصولی اسکوپ شود.

بیشتر بخوانید

نمونه کارها

Enter your keyword